Přehled produktu

NCSIMUL je CNC software, který řídí kompletní proces obrábění od NC programu až po obráběný díl. Jeho funkce zahrnují: automatické přeprogramování G-kódu, simulaci G-kódu a správu obráběcích nástrojů.

Správa programů DNC, monitorování strojů v reálném čase a publikování technického obsahu jsou další výhody, které doplňují naši platformu a zvyšují produktivitu.
Podívejte se podrobněji na naše produkty a moduly:

NCSIMUL Machine

NCSIMUL Machine je špičkový CNC simulační software pro ověřování G-kódu, simulaci strojů a optimalizaci dráhy nástroje. Detekuje chyby programování NC a případné kolize ze stejného NC kódu, který pohání CNC stroj.

NCSIMUL 4CAM

NCSIMUL 4CAM je nový modul NCSIMUL SOLUTIONS, který obohacuje stávající CAM proces o zjednodušení CNC programování a poskytuje bezkonkurenční flexibilitu na dílně. Umožňuje změnit cílový stroj jediným kliknutím bez přeprogramování CAM a lze jej také využít pro obrobení více dílů najednou (sloučí a převede jednotlivé NC programy z CAM při dodržení nutné posloupnosti s dodržením kontroly kolizí).

NCSIMUL Player

NCSIMUL Player podstatně zlepšuje spolupráci v rámci sdílení NC dat. Data provedné simulace jsou jednoduše přístupná pro všechny ostatní výrobní procesy pomocí prohlížeče NCSIMUL Player. Informace o potřebných NC datech jsou rychle a jednoduše přístupné kolegům, zákazníkům i dodavatelům.

NCSIMUL Optitool (modul)

NCSIMUL Optitool analyzuje řezné podmínky, výrazně snižuje „obrábění vzduchu“, optimalizuje rychlosti posuvu a umožňuje uživatelům vytvářet lepší strategie obrábění. Souhrnnými výhodami jsou zkrácení časů produkčního cyklu, zlepšení obráběcích operací a rychlý vývoj nových optimalizovaných souborů s NC-kódy. 

NCSIMUL NCdoc (modul)

NCSIMUL NCdoc je nástroj, který vytváří instruktážní listy pro CNC operátory a je integrován do NCSIMUL Machine. CNC Operátoři i ostatní pracovníci na dílně mají přístup ke všem instruktážním listům přímo u svých strojů, v reálném čase a s aktuálním obráběcím cyklem prostřednictvím NCSIMUL Player Synchro.

NCSIMUL Interfaces (modul)

Jediným kliknutím můžete importovat všechna svá CAD/CAM data (programy, souřadné systémy, díly, nástroje…) přímo do NCSIMUL Machine.