O společnosti HEXAGON

Budujeme svět, ve kterém je kvalita hnacím motorem produktivity.

Hexagon Manufacturing Intelligence pomáhá průmyslovým výrobcům rozvíjet rozmanité současné technologie a produkty zítřka, které mění životy lidí. Protože jsme předním specialistou na měřicí a výrobní řešení, naše odbornost v oblasti detekce, promyšlení, akce – tedy sběru, analýzy a aktivního využívání naměřených dat – dává našim zákazníkům jistotu, že dokážou zvýšit rychlost výroby a zvýšit produktivitu při současném zlepšení kvality produktů.

Prostřednictvím lokálních servisních center, výrobních závodů a obchodních oddělení na pěti kontinentech formujeme inteligentní změnu výroby, abychom vybudovali svět, ve kterém kvalita řídí produktivitu. Hexagon Manufacturing Intelligence je součástí skupiny Hexagon, předního světového poskytovatele informačních technologií, které zvyšují kvalitu a produktivitu napříč geoprostorovými a průmyslovými aplikacemi. Řešení společnosti Hexagon integruje senzory, software, znalosti prostředí a pracovní zákaznické postupy do inteligentních informačních ekosystémů, které poskytují užitečné informace, automatizují obchodní procesy a zvyšují produktivitu. Ty se pak používají v široké škále důležitých odvětví.

Skupina Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B) má v současnosti přes 20 000 zaměstnanců ve 50 zemích a čistý obrat přibližně 3,8 miliardy EUR.